(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-27 15:49

Deski I bale o dlugosci 6m (wiata garazowa w czesciach) 1000 kg

(Nr 2326132)
Deski I bale o dlugosci 6m (wiata garazowa w czesciach) 1000 kg

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 105.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków może wymagać kontenera – przede wszystkim przy przewozie towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Piekary Śląskie, 08-110, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzęcin, 32-051, Polska

Termin elastyczny