(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-02 16:05

deski i elementy drewniane

(Nr 2003591)
deski i elementy drewniane

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

deski i belki do budowy domku letniskowego,elementy o długości od 2,2 m. do 6 m. całość o wadze ok. 5 t.

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 79.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 44995
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 16:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-03, 16:49

Opis oferty:

Auto solówka 7,6dl x 2,5szer x 3,0wys, firanka, ładowność 5,5tony. Załadunek i rozładunek po stronie zlecającego. W razie pytań proszę pisać.

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

850 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-12-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać opakowanie. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również termin realizacji usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Żagań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Miłoszów, Polska

Termin elastyczny