(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-02 16:05

deski i elementy drewniane

(Nr 2003591)
deski i elementy drewniane

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

deski i belki do budowy domku letniskowego,elementy o długości od 2,2 m. do 6 m. całość o wadze ok. 5 t.

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 79.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 44995
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 16:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-03, 16:49

Opis oferty:

Auto solówka 7,6dl x 2,5szer x 3,0wys, firanka, ładowność 5,5tony. Załadunek i rozładunek po stronie zlecającego. W razie pytań proszę pisać.

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

850 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-12-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Wypada także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Żagań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Miłoszów, Polska

Termin elastyczny