(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-02 16:05

deski i elementy drewniane

(Nr 2003591)
deski i elementy drewniane

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

deski i belki do budowy domku letniskowego,elementy o długości od 2,2 m. do 6 m. całość o wadze ok. 5 t.

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 79.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 16:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-03, 16:49

Opis oferty:

Auto solówka 7,6dl x 2,5szer x 3,0wys, firanka, ładowność 5,5tony. Załadunek i rozładunek po stronie zlecającego. W razie pytań proszę pisać.

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

850 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-12-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważnetego ładunku parametry – waga i gabaryty. Powinno się również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Kluczowy może być także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Żagań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Miłoszów, Polska

Termin elastyczny