(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-05-30 20:27

Deski od 2m do 4m.ok 30m2

(Nr 1819620)
Deski od 2m do 4m.ok 30m2

Dystans: 274.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 43986
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 18:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-31, 22:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu ładunków bywa zależny od wielkości ładunku, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której ustawia się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Bystra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

57-200 Ząbkowice Śląskie, Polska

Termin elastyczny