(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Deski paczkowane, deski luzem, 7 palet płyty OSB ok 9 ton (Nr 7499967)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Deski paczkowane, deski luzem, 7 palet płyty OSB ok 9 ton
60 x 250 x 180 cm
9000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
9000 kg
Dystans
518 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Starogard Gdański

Od 18 lut 2021 do 22 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ścinawa

Od 18 lut 2021 do 22 lut 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w szczególności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę istotnych punktów.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.