(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Deski paczkowane, deski luzem, 7 palet płyty OSB ok 9 ton (Nr 7501188)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Deski paczkowane, deski luzem, 7 palet płyty OSB ok 9 ton
60 x 250 x 180 cm
9000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
9000 kg
Dystans
516 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Starogard Gdański

Od 18 lut 2021 do 22 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ścinawa Polska

Od 18 lut 2021 do 22 lut 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę priorytetowych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.