(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Deski spakowane 20cm x20cm x370cm (Nr 4291249)

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

100

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Deski

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 465.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Od 27 kwi 2019 do 29 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.