(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-24 07:22

DESTRUKT Frez ASFALTOWY ŚLĄSK

(Nr 1443642)

Waga w kg:

2330.00

Budżet zlecenia [zł]:

Realne koszta kursu powrotnego

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 565.60 km

Informacje dodatkowe:

Trasa Mszana - okolice Wodzisław Śląski - Bielsk Podlaski ok. 560 km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz na wywrotce.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mszana, 44-325, Górnicza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Bielsk Podlaski, 17-100, Białostocka, 86

Termin elastyczny