(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-25 13:41

Deszczownia szpulowa

(Nr 2749860)

Marka i model:

Mettuno 75/350

Długość [m]:

3,48

Szerokość [m]:

1,85

Wysokość [m]:

2,64

Waga w kg (łączna):

1360.00

Dystans: 1231.00 km

Informacje dodatkowe:

Maszyna składa się z 3 elementów: deszczownia+ wózek+paleta Wózek całkowicie chowa się w deszczowni więc nie powiększa wymiarów ładunku. Podane wymiary zawierają wszystkie 3 elementy.

Oferty od Przewoźników (0)

4200 zł

ID firmy: 841556
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2018, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-01 do 2018-06-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Podaję numer tel w sprawie załadunku: *******

Cena (zawiera VAT): 4200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych z reguły jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkie maszyny uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa zwyczajnie jeździć po polskich trasach, dlatego że ich rozmiar przewyższa dopuszczalne gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Kłopot przedstawiać może dodatkowo napór osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta zasady możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły korzysta się z naczepy rodzaju semi i tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych mają odpowiednio przystosowanymi lawetami, jakie podołają przewieźć maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli maszyna przewyższa dozwolone normy wymiarami lub wagą, konieczne będzie odebranie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu pojazdów uprawnych

    Cena transportu ciągnika uprawnego jest związana od wielkości, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym czynnikiem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

55, Fontanelle, Włochy

Od 30 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wichrowice, 87-850, Polska

Od 1 cze 2018 do 4 cze 2018