(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

detale z tworzyw sztucznych w big bagach (Nr 7496031)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
detale z tworzyw sztucznych w big bagach
100 x 100 x 200 cm
6000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
6000 kg
Dystans
503 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Kłodzko

Od 23 lut 2021 do 26 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Wielkie Rychnowo

Od 23 lut 2021 do 26 lut 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka newralgicznych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.