(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dieseltank, zbiornik na paliwo (Nr 7083700)

Dieseltank, zbiornik na paliwo

Długość [m]:

3.4

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

200

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 230.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Västra Götaland, Gmina Falköping

Od 21 gru 2020 do 31 sty 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Kronoberg, Markaryd

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.