Dispositivos electronicos x 21 (Nr 8033930)

Dispositivos electronicos x 21
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Dispositivos electronicos
1200 x 235 x 239 cm
1381 kg
21
Łączna waga:
29001 kg
Dystans
102 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Nowa Zelandia, Bay Of Plenty, Tauranga

Od 8 lis 2021 do 9 lis 2021

Adres i termin dostawy

Nowa Zelandia, Waikato, Hamilton

Od 11 lis 2021 do 12 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport kontenerów

Kontenery to wykonane z metalu pojemniki używane w transporcie drobnych paczek (drobnicy), które najczęściej podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są zapakowane w worki, siatki lub kartony. Drobnica może być również przewożona na paletach. Kontenery pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

Konstrukcja metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny osprzęt, który umożliwia przytwierdzanie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki zwykle transportuje się ciężarówkami.

Typy kontenerów

Wziętym rodzajem kontenera jest kontener 20-stopowy, często nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku pojemników metalowych 1C mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 palet. Kontenery te zazwyczaj wykorzystuje się w przewozie surowców zapakowanych.

Dostępne są również pojemniki 1C i 1A gatunku „open top” – tych kontenerów wymiary są podobne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów stosuje się przy przewożeniu surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

Gatunek kontenera „flat rack” używany jest w transporcie ładunków potężnych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

Innymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w transporcie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane boki i dach. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” mają podłoże toczne. Występują także kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery z obudową.

Koszt przewozu pojemnika metalowego

Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów i typu przewożonego ładunku, trasy oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi wykonać podczas transportu.