(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 19:15

DKW F-1000

(Nr 2172765)

Marka i model:

Dkw F1000

Waga w kg (łączna):

1250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 665.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Sierra de Fuentes, 10181, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elche/Elx, Hiszpania

Termin elastyczny