(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-05-30 10:43

dł-6m, szer- 2,40m, wys-2m

(Nr 1818540)
dł-6m, szer- 2,40m, wys-2m

Długość [m]:

6,10

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

2,40

Waga w kg:

2500.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 143.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe pojemniki wykorzystywane w przewozie niedużych pakunków (drobnicy), które zwykle podzielone są na mniejsze paczuszki lub zazwyczajzapakowane w paczki, siatki lub pudła. Drobnica może być także umieszczana na europaletach. Kontenery służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura kontenera jest solidna, co pozwala na częste zastosowanie. Każdy kontener posiada należyty sprzęt, który umożliwia umocowanie i przenoszenie kontenera z jednego samochodu na inny. Kontenery przeważnie przewozi się ciężarówkami.

Typy kontenerów

    Cenionym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, niejednokrotnie nazywany jako kontener 1C. Jest to kontener o obszerności prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć około 10 europalet. Kontenery te najczęściej używa się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają także pojemniki 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – tych kontenerów gabarytyporównywalne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten rodzaj pojemników wykorzystuje się do przewożenia materiałów pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Typ pojemnika metalowego „flat rack” wykorzystywany jest w przewozie towarów wielkich i ciężkich towarów. Ten gatunek pojemnika w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Innymi rodzajami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Kontenery „high cube” używa się w transporcie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozkładane boki i dach. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Wyróżniamy także pojemniki cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu kontenera jest zależna od gabarytów oraz rodzaju przewożonego towaru, trasy oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi spełnić podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Chorzowska, Gliwice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rycerka Górna, Polska

Termin elastyczny