(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2015-11-05 18:26

DLH anglia

(Nr 322423)
DLH anglia

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg:

16000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1428.60 km

Informacje dodatkowe:

Transport zawiera ladunek mieszany. Odbior ladunku jest w roznych miescach. Dwa ladunki w Szczecinie w miejscach oddalonych od siebie o okolo 3km i jeden ladunek w Debnie kolo Szczecina. Lista ladunkow to: 1. DLH Szczecin - deska elewacyjna - 6m dluga, 1,2m szeroka, okolo 1,5 wysoka 2. Serwis Dach Szczecin - blacha na dach - 6m dluga, 1,2 szeroka, 0,1m wysoka (Ladunek 1 i 2 mozna zlozyc jeden na drugi) 3. Debno - deska elewacyjna - 6m dluga, 0,6m szeroka, 0,6m wysoka Dodatkowo do odbioru w debnie beda roznego rodzaju okna.

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-11-2015, 22:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-11-13 do 2015-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena net

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę newralgicznych spraw.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 25 lis 2015 do 26 lis 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, GL8 8NE

Od 27 lis 2015 do 30 lis 2015