(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

długa naczepa (Nr 4078018)

Długość [m]:

8.6

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Elementy modelu jachtu w folii termokurczliwej

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 576.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Smolec

21 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

22 mar 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę newralgicznych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.