(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dmuchawa do zboża (Nr 5604523)

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1966.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Corby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Piotrków Pierwszy

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi właściwie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, zarysowań i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana często od gabarytu jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych uprawień oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.