(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 13:02

Dnepr

(Nr 1877129)
Dnepr

Marka i model:

Dnepr 1964

Waga w kg:

325.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3711.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 14:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-09 do 2017-07-10

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transporte directo, sin necesidad de recargar. Protegido y asegurado. Si la fecha de carga más le convenga póngase en contacto conmigo

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często wartościowe towary, które wydają się dość nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - niemniej jednak tylko złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, gdyż posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moraleja de Enmedio, Hiszpania

Termin elastyczny