(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 15:48

dniepr solo

(Nr 1828955)
dniepr solo

Dystans: 1540.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 46139
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-06-2017, 10:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-14 do 2017-06-15

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-14, 10:57

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 46139
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-06-2017, 13:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-16 do 2017-06-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-27, 13:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Należycie zamocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, potrzebne są 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Siedlce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arras, Francja

Termin elastyczny