(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

do 7 ton. Kilka palet z barierkami oraz 2-2,5m3 drewna na szczcin (Nr 7431550)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

7000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kilka palet z barierkami stalowymi ok4-4,5 tony oraz 2 tony drewna

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 369.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Stanowo

9 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 9 lut 2021 do 10 lut 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę najważniejszych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.