(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-23 10:52

do przewiezienia element reklamowy, waga 2 tony, załadunek od góry, potrzebne auto 13 metrów

(Nr 2407596)
do przewiezienia element reklamowy, waga 2 tony, załadunek od góry, potrzebne auto 13 metrów

Długość [m]:

8.7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 251.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu ustalić parę newralgicznych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Koleczkowo, 84-207, Polska

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gryfice, 72-300, Polska

24 lut 2018