(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-05-11 09:31

do przewiezienia łóżko dlz dziecka

(Nr 275078)
do przewiezienia łóżko dlz dziecka

Długość [m]:

200,90

Szerokość [m]:

50,50

Wysokość [m]:

60,60

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 355.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-05-2015, 17:21

Załadunek możliwy w terminach:

2015-05-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-05-12, 23:59

Opis oferty:

Do załadunku i rozładunku kierowca i pomocnik. Meble zabezpieczamy gąbkami i pasami.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (3)

ARTHURTRANSPORT
11-05-2015, 17:21
Do załadunku i rozładunku kierowca i pomocnik. Meble zabezpieczamy gąbkami i pasami.
paczkers
11-05-2015, 22:28
Witam serdecznie.Dopiero przeczytałem ofertę i bardzo dziękuję.Paczki są dwie o przybliżonych wymiarach:200x50x60 i 90x60x50.Proszę powiedzieć czy transport do Pińczowa czy do Kielc?
ARTHURTRANSPORT
11-05-2015, 23:15
Może być w obydwa miejsca - odbiór jutro w godz. wczesno-popołudniowych, dostawa pojutrze.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, 85-825, Wojska Polskiego

Od 11 maj 2015 do 15 maj 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Pińczów lub Kielce, 25-322

Od 11 maj 2015 do 16 maj 2015