(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:05

do przewiezienia są kontenery typu mulda. ładunek na samochód przewożący kusem powrotnym samochody z Niemiec. Ilość do zabrania jednorazowo od 2 do 8 sztuk w zależności od pojazu jakim dysponuje przew

(Nr 1823018)
do przewiezienia są kontenery typu mulda. ładunek na samochód przewożący kusem powrotnym samochody z Niemiec. Ilość do zabrania jednorazowo od 2 do 8 sztuk w zależności od pojazu jakim dysponuje przew

Dystans: 764.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (8)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Prudnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Crailsheim, Niemcy

Termin elastyczny