(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-09-07 08:38

DO PRZYWIEZIENIA MAZDA 5 Z WURZBURG 97082 DO WROCŁAWIA (Nr 3207294)

DO PRZYWIEZIENIA MAZDA 5 Z WURZBURG 97082 DO WROCŁAWIA

Marka i model:

MAZDA 5

Waga w kg (łączna):

1450.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 628.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wurzburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny