(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-23 10:43

Do przywiezienia wino (w kartonach, częściowo na paletach) z 2 miejsc na Węgrzech: Akaszto i Eger.

(Nr 2999392)
Do przywiezienia wino (w kartonach, częściowo na paletach) z 2 miejsc na Węgrzech: Akaszto i Eger.

Waga w kg (łączna):

2300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 749.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od wielkości ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać kontenera – głównie przy przewozie ładunków płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Akasztó, 6221, Węgry

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

26 lip 2018