(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-26 12:24

Do Radymna

(Nr 1923261)
Do Radymna

Marka i model:

Ładowacz czolowy

Długość [m]:

3,2

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 673.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko transport , załadunek możliwy do 28-07-2017, do godz. 13.00, szukam transportu w dobrej cenie. Tylko powrót i kalkulacja w jedną stronę.

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

ID firmy: 4837
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2017, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-04 do 2017-08-06

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych niejednokrotnie jest przewozem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Duże pojazdy uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą samodzielnie poruszać się po jezdniach, gdyż ich wymiar przekracza możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Europie. Kłopot przedstawiać może także napór osi maszyn uprawnych, który przerasta standardy możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni dysponować właściwie przysposobionymi lawetami, które umożliwiają przewieźć pojazdy uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone standardy wymiarami lub ciężarem, konieczne jest uzyskanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu maszyn uprawnych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest uzależniona od gabarytów, wagi i stanu maszyny. Na koszt transportu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Humpolec, Czechy

Od 26 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Radymno, Polska

1 sie 2017