(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-27 09:55

Do zabrania GABARYT 3M Szeroki

(Nr 2419924)
Do zabrania GABARYT 3M Szeroki

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Do zabrania pojazd bardzo niski . Gotowy do zaladunku

Dystans: 1120.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od gabarytów towaru, terminu transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków może wymagać kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Winkel, 8058, Szwajcaria

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Goczałkowice-Zdrój, 43-230, Polska

27 lut 2018