(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 19:16

DOCUMENTOS

(Nr 2746780)
DOCUMENTOS

Długość [m]:

0.28

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

0.30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jacmel, Haiti

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Orlando, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny