(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 10:50

DODGE AUDI I FIAT

(Nr 1820492)
DODGE AUDI I FIAT

Marka i model:

3 auta do odebrania z Wurth am Main - dostarczyć trzeba do GNIEWKOWO KUJAWSKO-POMORSKIE - samochody to dodge caliber , audi a3 i fiat seicento . numer telefonu :+4915175918107 lub 690487698

Waga w kg:

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 958.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wörth a.Main, Niemcy

Od 6 lip 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gniewkowo, Polska

Termin elastyczny