(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 14:54

dodge nitro,mini (Nr 2745740)

dodge nitro,mini

Marka i model:

dodge nitro,mini coper

Waga w kg (łączna):

3800.00

Dystans: 1589.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, iż faktyczna masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Rzym, Włochy

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 26 maj 2018 do 27 maj 2018