(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 10:46

dom

(Nr 3004908)
dom

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Dystans: 1825.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5100 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 15:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-08-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena za Luton Vana 1300kg 25m3, Jesli potrzebuje pan wiecej miejsca mozemy podstawic Solówke 3.5t 40m3 w cenie 1400 funtów

Cena (zawiera VAT): 5100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

10 sie 2018

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

12 sie 2018