(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 13:38

dom

(Nr 3006112)
dom

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1643.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Corby, Wielka Brytania

Od 25 sie 2018 do 1 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Sieradz, 98-200, Polska

Od 30 sie 2018 do 8 wrz 2018