(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

dom (Nr 4691840)

dom

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1333.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Almere

Od 25 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Sandomierz

Od 26 sie 2019 do 1 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.