(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dom (Nr 5050398)

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1155.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Boxtel

Od 11 wrz 2019 do 12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Drobin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.