(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

dom (Nr 5083430)

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1564.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Oława

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bournemouth

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego majątku.