(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

dom (Nr 5298994)

dom

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1238.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Oudheusden

Od 9 gru 2019 do 12 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 12 gru 2019 do 16 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.