(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dom (Nr 5379854)

Dom

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Dystans: 919.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Bad Herrenalb

Od 14 lut 2020 do 17 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Stepnica

Od 14 lut 2020 do 17 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.