(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

dom (Nr 5673571)

dom

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

28 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 28 lut 2020 do 1 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.