(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dom (Nr 5734551)

Dom

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2907.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Vest-Agder, Kristiansand

27 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Polop

1 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.