Dom (Nr 6061628)

Dom

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

3000

Dystans: 1678.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

Od 26 maj 2020 do 28 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Lublewo Gdańskie

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.