(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dom 3 pokoje (Nr 5497902)

Waga w kg (łączna):

1700

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1803.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leicester

5 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

7 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.