(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-25 11:57

Dom, 5 pokoi, kuchnia, garaż

(Nr 1921413)
Dom, 5 pokoi, kuchnia, garaż

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Dystans: 1206.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-05 do 2017-10-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-08-13, 22:30

Opis oferty:

Witam, możemy to kompleksowo zabrac / czyli zaladunek/rozladunek plus transport / termin podany orientacyjnie oczywiscie mozemy podstawić 27-28/07/2018 / mozna zaakceptowac oferte / przelac zaliczke i dogadac szczegóły

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości: (2)

Radosław U. (Zleceniodawca)
31-07-2017, 08:12
zaliczki nie wpłacę do ostatniej chwili, złe doświadczenia z przeprowadzkami, przykro mi, co do transportu w grę wchodzi ciężarówka, nie żaden bus czy dostawczak. Nic nie może zostać na miejscu.załadunek musi być wykonany od wczesnego rana do popołudnia.
Mirosław F. (Przewoźnik)
31-07-2017, 08:27
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Heerlen, Holandia

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Legionowo, Polska

Termin elastyczny