(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-26 20:20

dom 5 pokojowy (Nr 2418552)

dom 5 pokojowy

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 187.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Działoszyce, 28-440, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dylaki, 46-043, Polska

Termin elastyczny