(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

dom piętrowy (Nr 3312038)

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 573.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

15 paź 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

16 paź 2018


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego dobytku.