(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dom Ruchomy (Nr 7325110)

Długość [m]:

3.9

Szerokość [m]:

2.76

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

750

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1664.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

1 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 2 kwi 2021 do 3 kwi 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna często od gabarytu jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga stosownych certyfikatów oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.