(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

domek holenderski (Nr 6195948)

domek holenderski

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1028.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Beveren

27 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Potrzanowo

Od 28 lip 2020 do 29 lip 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy mieć profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je mocno przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu niedrogiego transportu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.