Domek holenderski (Nr 7589235)

Domek holenderski
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Domek holenderski
1000 x 350 x 220 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
105 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Izbica Kujawska

5 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Zduńska Wola

12 cze 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je dobrze przytwierdzić, żeby podczas przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą ofertę.