Domek holenderski 7,5m x 2,7m (Nr 5710906)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.7

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 607.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Od 2 lut 2020 do 9 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Jedlińsk

Od 16 lut 2020 do 23 lut 2020


Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od wielkości towaru, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.