Domek letniskowy (Nr 7576985)

Domek letniskowy
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Domek letniskowy
600 x 800 x 300 cm
1000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
4 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Strzeniówka

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nadarzyn

Od 1 maj 2021 do 31 maj 2021


Transport innych ładunków

Transport różnych ładunków

Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.