Domek letniskowy 5mx3.5m wysokość 4.2 (Nr 6475725)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3.5

Wysokość [m]:

4.2

Waga w kg (łączna):

2000

Dystans: 263.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Kościerzyna

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Miłuki

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, czyli np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wtedy pojawia się trudność ze znalezieniem odpowiedniej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu problemów. Ponieważ mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z różnorodną gamą wozów, więc na sto procent znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby dostać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najstaranniej opisać pojazd. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada należyty wóz, żeby taki transport zrealizować. W sytuacji, jeśli gabaryty lub waga samochodów przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Kluczowe jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport pojazdu w serwisie Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli aż o 500 złotych mniej niż zazwyczaj kosztuje.