(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Domek mobilny (Nr 7608593)

Domek mobilny
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Domek mobilny
1100 x 350 x 360 cm
10000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
10000 kg
Dystans
149 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Kartoszyno

Od 26 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Dabki K Koszalina

Od 26 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od gabarytów ładunku, daty przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której można układać niewielkie przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.